Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 07.12.2019 16:15
the game awards
2210V

[Aktualizacja] Na gali The Game Awards 2019 pojawi się około 10 nowych gier

Według najnowszych wypowiedzi Geoffa Keighley'a, na gali The Game Awards 2019 pojawi się 10 niezapowiedzianych do tej pory gier.

[Aktualizacja #1]

Gospodarz imprezy zaktualizował swoje prognozy dotyczące gali TGA. Według najnowszych informacji, podczas gali zostanie ujawnione nie 10, a 15 niezapowiedzianych dotąd tytułów.

[Oryginalna wiadomość]

Tegoroczna gala The Game Awards oprócz nominacji gier wybranych do walki o tegoroczne statuetki, przyniesie również zapowiedź nowych gier. Jak się okazuje ze wpisu Geoffa Keighley'a na platformie Reddit, podczas prezentacji zostanie zapowiedziane około dziesięć nowych tytułów. 

Na wystawie ogłosimy kilka nowych produkcji - myślę, że będzie ich około 10. W Internecie jest bardzo dużo fałszywych informacji na temat tego, co pojawi się na wystawie - to się fajnie czyta, ale nie sugerujcie się tym.

Jedna z gier została już potwierdzona - odpowiada za nie dopiero co założony zespół o nazwie Wolfeye Studios, który został stworzony przez byłych dyrektorów Arkane Studios. Jak już wiemy, Keighley potwierdził, że Resident Evil 3 nie będzie zaprezentowany podczas gali.

Kanadyjczyk został również zapytany o potencjalne zaskoczenia wśród graczy podczas prezentowania nowych tytułów, na co odpowiedział:

Niebezpieczne pytanie! Nie jestem pewien - każdy reaguje inaczej na różne rzeczy. Po prostu staramy się stworzyć najlepsze widowisko, jakie możemy, na podstawie dostępnych treści!

Dla przypomnienia, The Game Awards 2019 startuje 12 grudnia.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gematsu.com

Tagi: