Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.12.2019 18:58
control
1733V

[Aktualizacja]Control trafi do subskrypcji Xbox Game Pass - twierdzi Phil Spencer

Podczas transmisji na żywo, Phil Spencer, szef Xboksa, opowiedział o potencjalnym dołączeniu gry Control do subskrypcji Xbox Game Pass.

[Aktualizacja]

Remedy oznajmia, że słowa wymawiane przez szefa Xboksa podczas transmisji na żywo są nieprawdziwe. Control nie będzie dostępny w najbliższym czasie w subskrypcji Xbox Game Pass.

[Oryginalny tekst]

Niezbyt dobrze przyjęta przez graczy gra Control, trafi najprawdopodobniej do wyśmienitej subskrypcji Xbox Game Pass. Chociaż najnowsza produkcja studia Remedy Enterteinment nie została oficjalnie zapowiedziana dla usługi, to wydaje się, że Phil Spencer, szef Xboksa, wie co mówi. 

Podczas transmisji na żywo "Extra Life", na platformie Mixer, Spencer wraz z Justinem Robey'em ze studia 343 Industries, zagrywali się w Halo: Reach - w trakcie, został lekko poruszony temat gry Control - szef Xboksa wydawał się być podekscytowany potencjalnym uruchomieniem tejże produkcji na Xbox Game Pass, a dodatkowo, chciałby, aby jeszcze więcej osób zapoznało się z najnowszym tytułem Remedy.

Myślę, że Control jest naprawde dobry. Gra nie dotarła do wystarczającej liczby osób, więc cieszę się, że pojawi się ona w subrkypcji Game Pass, i mam nadzieję, że dzięki temu w produkcję zagra więcej osób.

Obecnie większość posiadaczy komputerów i konsol od Microsoftu posiada wykupiony abonament Game Pass, więc wejście Controla do subskrypcji byłoby dobrym posunięciem ze strony giganta z Redmond oraz studia Remedy. 

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerevolution.com

Tagi: 505 Games Control Remedy Entertainment