Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.12.2019 18:03
cod modern warfare
3270V

Call of Duty: Modern Warfare. Aby ukończyć w 100% przepustkę, musimy poświęcić ponad 200 godzin

Aby w 100% ukończyć pierwszy sezon, musimy spędzić z najnowszą odsłoną serii Call of Duty ponad 200 godzin.

Dwa dni temu wystartował pierwszy sezon do najnowszej odsłony serii Call of Duty. Gracze stopniowo odkrywają i wykonują nowe zadania, za które zdobywamy punkty doświadczenia (PD). Jak się jednak okazuje, każdy, kto chce "wymaksować" przepustkę, musi spędzić z Call of Duty: Modern Warfare ponad 200 godzin - przynajmniej tak twierdzi społeczność.

Mimo, że przepustka została przyjęta ciepło przez graczy, nie brakuje jej wad. Wirtualni żołnierze bardzo szybko odkryli irytujący problem, jakim jest zdobywanie kolejnych poziomów w pierwszym sezonie. Nasz postęp zależy od czasu spędzonego z grą, ilością ukończonych wyzwań oraz zdobytych punktów doświadczenia za zadania - wydaje się to dosyć normalne, ale otrzymywanych PD za poszczególne misje jest po prostu zbyt mało.

Niektóre osoby uważają, że rozgrywanie sesji w trybie "Spec Ops" przynosi najszybszy wzrost poziomu, ale tylko dlatego, że jest to jedna z najdłuższych form zabawy. Podobna sytuację można było zaobserwować w pierwszym sezonie Apex Legends, który borykał się z tymi samymi problemami - przepustka wymagała od graczy za dużo czasu, a jej kompletne wykonanie było dla wielu niemożliwe.

Warto zajrzeć na:

Źródło: PushSquare

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward