Iza Łęcka Iza Łęcka 04.12.2019 11:25
W głębi lasu obsada Netflix
796V

W głębi lasu prezentuje obsadę. Netflix promuje serial osadzony w polskich realiach

„W głębi lasu” to drugi serial platformy Netflix rozgrywany w Polsce. Firma postanowiła przybliżyć widzom produkcję i opublikowała szczegóły obsady. W produkcji zobaczymy między innymi Agnieszkę Grochowską.

We wrześniu Netflix zapowiedział „W głębi lasu”. Jest to drugi oryginalny serial platformy przygotowany w Polsce, którego reżyserami zostali Leszek Dawid („Jesteś Bogiem”) oraz Bartosz Konopka („Królik po berlińsku”). Scenariusz jest przygotowywany przez Agatę Malesińską oraz Wojtka Miłoszewskiego, a producentką wykonawczą została Anna Nagler („Ukryta gra”). Zespół otrzymał za zadanie przygotowanie adaptacji bestsellerowego thrillera Harlana Cobena – pisarz również został producentem wykonawczym.

Dzisiaj możemy potwierdzić główną obsadę produkcji. W serialu „W głębi lasu” wystąpią:

  • Agnieszka Grochowska („Nielegalni”, „Ekipa”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Obce ciało”),
  • Grzegorz Damięcki („Nielegalni”, „Wataha”, „Belfer”, „Czas honoru”),
  • Hubert Miłkowski („Łódź podwodna”, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”)
  • Wiktoria Filus („Nic nie ginie”, „Belfer”)

Premiera serialu odbędzie się w 2020 roku, a widzowie mogą liczyć na sześć epizodów. Historia przedstawi wydarzenia w dwóch wymiarach czasowych: z 1994 oraz 2019 roku. Głównym bohaterem „W głębi lasu” został Paweł Kopiński, prokurator, który nawet po wielu latach nie potrafi otrząsnąć się z traumatycznych wydarzeń: zaginięcia siostry podczas jednego z letnich obozów. Silne emocje nasila nowa sprawa – odnaleziono zwłoki, które można połączyć ze zniknięciem dziewczyny. Policja podejrzewa, że jest to ciało zaginionego 25 lat temu chłopca. Na planie głównemu bohaterowi towarzyszyć będzie Agnieszka Grochowska. Aktorka wcieli się w rolę Laury Goldsztajn, wykładowczyni uniwersyteckiej, którą z Pawłem Kopińskim łączą trudne przeżycia. Młodzi aktorzy natomiast wcielą się w główne postacie w scenach retrospekcji.

W głębi Lasu Netflix obsada

Na naszym serwisie przeczytacie również inne teksty poświęcone filmom i serialom:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Netflix serial W głębi lasu