Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2019 17:08
Red Dead Online Bimbrownicy
2512V

Red Dead Online z bimbrownikami. Nowa profesja trafi do sieciowego Red Dead Redemption 2

Rockstar potwierdziło nową zawartość do Red Dead Online. Gracze już wkrótce wcielą się w bimbrowników i rozpoczną budowanie swoich nielegalnych interesów. Gorzelnie pozwolą zarobić pieniądze, które przeznaczymy na sieciowe uciechy.

Rockstar już wcześniej potwierdziło, że zamierza oprzeć rozwój Red Dead Online na Profesjach na Pograniczu. Twórcy chcą nam zapewnić zróżnicowane zawody, które będą oferować specjalne zadania i tym samym zainteresowani będą rozwijać swoich bohaterów.

Od 13 grudnia możemy w Red Dead Online stać się bimbrownikami – założymy własny gorzelni interes, zajmiemy się handlowaniem dobrami i udoskonalimy metody destylacji. Cały czas zostaniemy zmuszeni do unikania stróżów prawa oraz konkurencji. Przy odrobinie szczęścia możemy założyć nawet własny lokal.

Twórcy tłumaczą, w jaki sposób możemy stać się bimbrownikami:

„Każdy aktywny handlarz, który ukończył misję sprzedaży lub osiągnął 5. rangę swojej kariery, otrzyma możliwość poznania na ranczu Emerald za pośrednictwem Crippsa niesławnej Maggie Fike – doświadczonej bimbrowniczki, która swą reputację przypłaciła niejedną blizną. Maggie ma powiązania i wiedzę, która pozwoli Wam rozkręcić własny biznes. Kupcie bimbrownię i ruszajcie do działania. Dla przygodnych podróżnych bimbrownia wygląda jak skromne domostwo z salonem, kuchnią, sypialnią i łazienką. Za to piwnica kryje solidną podziemną produkcję.”

Jako bimbrownik sprawdzicie serię misji fabularnych, które rozegracie w pojedynkę lub w kooperacji. Podczas zadań rozwiniecie biznes, wyeliminujecie przeciwników, a nawet odkryjecie kolejne receptury oraz techniki, które przydadzą się w interesie. Gdy Wasz interes zostanie odpowiednio przyjęty – otrzymacie nawet możliwość personalizacji własnego baru, zatrudnicie kapelę i będziecie patrzeć na swawole klientów.

Red Dead Online Bimbrownicy news

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/61252/Moonshiners-A-New-Frontier-Pursuit

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two