Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2019 16:42
Red Dead Redemption 2
646V

Red Dead Redemption 2 wkrótce trafi na Steam. Rockstar podało datę premiery

Red Dead Redemption 2 wciąż nie jest dostępne na platformie Valve. Na szczęście już wkrótce się to zmieni i właśnie poznaliśmy ostateczną datę premiery. Kolejni gracze już mogą szykować się na zwiedzanie Dzikiego Zachodu.

Red Dead Redemption 2 cieszy się dużą popularnością na trzeciej platformie, jednak dotychczas produkcja Rockstar nie była dostępna na Steam. Na szczęście krótka ekskluzywność zostanie zakończona już 5 grudnia.

Od tego dnia na serwerach Red Dead Online powinno pojawić się wielu nowych graczy, a z samą historią zapoznają się kolejni zainteresowani. W sumie dla wielu następny czwartek będzie faktyczną premierą na PC. Red Dead Redemption 2 na komputerach osobistych jest wciąż ulepszane, ale możemy mieć nadzieję, że tym razem obejdzie się bez wielkich problemów, których doświadczyli gracze na Rockstar Games Launcher.

Jak wiadomo aktualnie Red Dead Redemption 2 trafił na PC przez wspomnianą aplikację Rockstar, ale gracze mogą także skorzystać z oferty Epic Games. Produkcja jest również dostępna na Stadii od Google.

Warto sprawdzić:

Źródło: Twitter

Tagi: data premiery Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Steam Take-Two Valve