Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2019 16:22
PS Plus Titanfall 2
3154V

PS Plus na grudzień dostępne. Wskakujcie w tytany

Sony udostępniło ofertę PS Plus, więc każdy gracz może już pobrać nowe produkcje dostępne w ramach abonamentu PlayStation Plus. To dobry moment na przygotowanie sprzętu do wielogodzinnej sesji w Titanfall 2.

Oferta PS Plus wylądowała na serwerach PlayStation Store, więc gracze mogą pobierać gry z grudnia. W zestawieniu znajdują się Titanfall 2 oraz Monster Energy Supercross - The Official Videogame – znacznie ciekawszą propozycją jest oczywiście ten pierwszy tytuł, którym na pewno powinno zainteresować się wielu subskrybentów PlayStation Plus.

Titanfall 2 trafił na rynek w 2016 roku i strzelanka zebrała oceny na poziomie 89% - jest to zdecydowanie jeden z najlepszych shooterów ostatnich lat. Tytuł posiada świetny tryb sieciowy oraz kampanie na 6-7 godzin. Monster Energy Supercross - The Official Videogame nie cieszyło się już tak dobrymi opiniami (67%), jednak w tym wypadku na pewno warto przynajmniej sprawdzić grę.

Oferta będzie dostępna do 7 stycznia – PS Plus na styczeń poznamy pewnie dopiero w okolicach 1-2 stycznia, więc Sony ma czas na przygotowanie ciekawej propozycji dla posiadaczy PS4.

PS Plus grudzień

Warto spojrzeć:

Źródło: PlayStation Store

Tagi: playstation plus ps plus ps4 Sony