Iza Łęcka Iza Łęcka 02.12.2019 20:57
Sega Mega Drive
12185V

Lidl z promocją dla graczy. Retro konsole w lepszych cenach

Lidl już wkrótce zaoferuje interesującą ofertę dla wszystkich graczy, którzy z upodobaniem odnajdują się w retro klimatach. W sklepach sieci pojawią się klasyczne konsole oferujące zestawy zróżnicowanych produkcji.

Lidl w ostatnich miesiącach nie oferował graczom wielu promocji, jednak już za niedługo w asortymencie sieci znajdą się urządzenia, które mogą zainteresować wielu fanów retro gier. Od poniedziałku 9 grudnia w ofercie sklepu pojawi się szereg prezentów, wśród których można wyróżnić dwie konsole:

Sega Mega Drive zawiera 40 wbudowanych gier, a Atari zostało wyposażone w 110 produkcji. W obu pudełkach otrzymamy po dwa kontrolery, więc zestawy zapewnią sporo atrakcji wielu graczom. Lidl nie przedstawił pełnej oferty dołączonych tytułów, ale konsole kupimy po 299 zł za sztukę. Urządzenia oferują 2-letnią gwarancję.

Będzie to dobra okazja do dorzucenia kolejnego sprzętu do swojego zbioru, a dla retro maniaków taka mała paczka zawierająca szereg produkcji może okazać się niezwykle trafionym prezentem na zbliżające się święta.

Tak prezentują się obie konsole:

SEGA Mega Drive i Atari LIDL

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/promocja-na-retro-konsole-do-gier-w-lidlu/

Tagi: atari promocja retro konsole sega mega drive