Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2019 15:24
HTC Vive Cosmos
488V

HTC Vive Cosmos w promocji na Black Friday. Duży rabat i darmowy abonament

Wirtualna rzeczywistość radzi sobie na rynku coraz lepiej, więc pewnie kolejni gracze sięgają po urządzenia, które mogą wprowadzić nas w świat VR. HTC postanowiło zaproponować graczom szereg ofert i HTC Vive Cosmos kupicie z dużym rabatem oraz otrzymacie za darmo abonament VivePort Infinity.

HTC Vive Cosmos wylądowało w promocji z okazji Black Friday. Nowoczesny zestaw do wirtualnej rzeczywistości kupicie w lepszej cenie od dzisiaj do 1 grudnia – w najlepszej sytuacji skorzystacie nawet z ponad 900 zł rabatu, ale to dopiero początek pozytywnych informacji.

Kupując HTC Vive Cosmos zgarniecie także 12 miesięczną subskrypcję VivePort Infinity o wartości 414 zł, zyskując dostęp do najlepiej ocenianych gier i aplikacji VR na rynku. Ponadto, w VivePort jest dostępna nowa promocja na produkcje – możecie zgarnąć wiele świetnych tytułów w lepszych cenach.

Jest to naprawdę dobry moment na zainteresowanie się wirtualną rzeczywistością – w przyszłym roku w końcu zagramy w pierwszą grę VR od Valve i Half-Life: Alyx może faktycznie pozytywnie wpłynąć na branże.

HTC Vive Cosmos promocja Black Friday

  • HTC Vive Cosmos - 3199 zł (regularna cena to 3699 zł)
  • Pro Full Kit w cenie 5099 zł (regularna cena to 5999 zł)
  • Pro Eye z zestawem bezprzewodowym w cenie 7499 zł (regularna cena to 8999 zł)
  • Zestaw bezprzewodowy do HTC Vive Cosmos w cenie 1479 zł (regularna cena to 1699 zł)
  • Zestaw bezprzewodowy do HTC Vive Pro w cenie 1579 zł (regularna cena to 1799 zł)

Oferta na HTC Vive Cosmos będzie dzisiaj dostępna w kilku sklepach: X-kom.pl, Media Expert, Morele.net, Kom-it.pl, EuroRTV.pl oraz na stronie Play.pl. Na witrynie Vive.com znajdziecie więcej propozycji – powyżej znajdziecie zestaw przecenionych produktów.

Jesteście zainteresowani promocjami na Black Friday? Sprawdźcie inne oferty:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: HTC HTC Vive HTC Vive Cosmos