Paweł Matyjewicz Paweł Matyjewicz 02.12.2019 11:03
pokemon snorlax
1497V

Pokemon Sword/Shield. Do gry trafi gigantyczny Snorlax

Brak wielu pokemonów, recykling animacji i wyśmiewana oprawa graficzna. Jak dobrze wiemy, to wszystko nie przełożyło się na wyniki sprzedaży Pokemon Sword/Shield. Tymczasem wszyscy miłośnicy kieszonkowych stworków, którzy ogrywają tytuł, zapadną w gigantyczną drzemkę.

Ponad 6 mln kopii gry sprzedanych w tydzień to nie przelewki. Bez dwóch zdań nowe Pokemony przyjęły się wśród graczy. Wojtek w naszej recenzji również nie stronił od komplementów pod adresem najnowszej generacji. Jedną z kluczowych zmian w serii okazał się system Gigantamax, który pozwala na kilka tur zmienić ulubionych podopiecznych w prawdziwych gigantów - jak sama nazwa wskazuje.

Już niedługo za sprawą specjalnego wydarzenia czasowego, które rozpocznie się 4 grudnia i potrwa do początku stycznia, do gry zawita uwielbiany przez fanów, największy śpioch w całym uniwersum Pokemon: Snorlax. Game Freak wspólnie z Nintendo przygotowali z tej okazji stosowny zwiastun, na którym możecie podziwiać pokemona oraz bonusowo zapoznać się z ewolucjami wszystkich starterów.

Swoją drogą, złapaliście już wszystkie?

Warto przeczytać:

Źródło: https://www.rpgfan.com

Tagi: Pokemon Pokemon Sword/Shield Snorlax The Pokemon Company