Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.12.2019 15:30
Persona 5 Scramble na rozgrywce
744V

Persona 5 Scramble. Prawie pół godziny rozgrywki z kontynuacji Persony 5

W Internecie pojawił się zapis rozgrywki ze specjalnej transmisji, którą przygotował Atlus. Możemy na nim bliżej przyjrzeć się wielu ciekawym elementom zawartym w nadchodzącej produkcji. 

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers to niezwykle ciekawa kontynuacja kultowej Persona 5. Jej akcja została osadzona pięć miesięcy po skończeniu fabuły poprzedniczki, a nasi bohaterowie wybiorą się na wakacje, aby trochę odetchnąć. Jak łatwo się domyślić, nie będzie im to dane...

Podczas wczorajszej transmisji ze strony wydawców tejże serii, pokazano prawie 30 minut rozgrywki. I czego by nie mówić, zdecydowanie warto się z nią zapoznać, albowiem nadchodząca część charakteryzowała się będzie zmienioną mechaniką. System "turowych" pojedynków zastąpią elementy zręcznościowe

Na materiale możemy przyjrzeć się bliżej jednej z nowych lokacji- miastu Sendai, które będziemy mogli odwiedzić w grze. Zobaczymy wiele sklepów oraz interakcji ze znajomymi, a także obcymi mieszkańcami. Nie zabraknie oczywiście "mroczniejszej" strony produkcji, a więc pojedynków z licznymi przeciwnikami. Trzeba przyznać, że produkcja robi duże wrażenie. 

Gra zadebiutuje już 20 lutego 2020 roku w Japonii wyłącznie na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Europejska data premiery wciąż pozostaje tajemnicą. 

Lubisz serię gier Persona? Przeczytaj również:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/11/persona-5-scramble-gameplay-sendai/

Tagi: Atlus Omega Force Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers