Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.12.2019 14:45
Star Citizen nowy zwiastun
653V

Star Citizen. Nowy zwiastun parodiuje Top Gear i pokazuje lotniskowiec za ponad 1500 dolarów

Cloud Imperium Games opublikowało zupełnie nowy zwiastun wyczekiwanej gry. Ten bardzo mocno nawiązuje do serii Top Gear i ciekawie parodiuje Jeremy'ego Clarksona.

Star Citizen jest niesamowicie dobrze finansowany. Ekipa twórców uzbierała już prawie ćwierć miliarda dolarów od fundatorów, którzy tłumnie wyczekują świetnie zapowiadanego projektu o kosmicznych przygodach. Jak będzie w praktyce? Tu musimy czekać, albowiem niedawno przesunięto premierę na końcówkę przyszłego roku.

Twórcy nie zamierzają jednak schodzić w cień. Opublikowany został właśnie zupełnie nowy materiał z gry, który jest swoistą parodią serialu "Top Gear". Możemy w nim oglądać Jaxa McCleary'ego (do bólu przypominającego Jeremy'ego Clarksona). Na zwiastunie zobaczymy także Drake Kraken Privateer, masywny lotniskowiec, który pomieści w sumie dziesięć sklepów. Ma 270 metrów długości, 64 metry wysokości i 104 metry szerokości. Zdecydowanie robi wrażenie! 

Jeśli bylibyście chętni na jego nabycie, to może być już nieco za późno. Ograniczony nakład rozszedł się w przeciągu zaledwie kilku sekund i to nawet biorąc pod uwagę fakt, iż jego koszt wynosił 1700 prawdziwych dolarów. Oczywiście wszystkie statki będą dostępne za walutę w grze, ale... Jak widać, niektórzy nie chcą czekać.

Więcej na temat gry przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/11/star-citizen-trailer-drake-kraken-privateer/

Tagi: Cloud Imperium Games Star Citizen