Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 16.11.2019 14:15
Star Citizen
810V

Star Citizen zarobiło już ponad 240 milionów dolarów. Korzystając z okazji, opublikowano nowy materiał

Społeczność nie rezygnuje ze wspierania projektu o nazwie Star Citizen. Uzbierano już ponad 240 milionów, a liczby nadal rosną.

Cloud Imperium Games uzbierało już 241 milionów dolarów dzięki społeczności, która w każdym dniu, finansuje produkcję. Na platformie zarejestrowało się już prawie 2,5 miliona fundatorów. Co w zamian dostajemy? Jak pamiętamy, ponad dwa miesiące temu, opóźniono zaplanowane na początek roku 2020, beta testy kampanii fabularnej - zostały one przełożone na końcówkę następnego roku. 

Mimo to, twórcy nie mają zamiaru dać nam zapomnieć o Star Citizen. Na platformie YouTube, pojawił się materiał, pokazujący wysiłek deweloperów wkładany w nadchodzącą produkcję. Dostaliśmy filmik, koncentrujący się na jednym z największych statków w grze - Prowler. Statek został zaprojektowany przez rasę kosmitów Tevarin, a ich dzieło obejrzycie na poniższym materiale.

Niestety, nadal nie wiemy, kiedy produkcja trafi na rynek. Nie możemy być również pewni daty beta-testów, bo te zostały już przełożone kilka razy.

 

Warto przeczytać;

Źródło: twinfinite.net

Tagi: Cloud Imperium Games Star Citizen