Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.11.2019 14:47
star citizen
513V

Star Citizen z trzema materiałami przedstawiającymi gameplay

Z okazji CitizenCon, panelu, zorganizowanym przez Cloud Imperium Games, twórcy Star Citizen udostępniają trzy zapisy rozgrywki.

Wczoraj studio Cloud Imprerium Games zorganizowało CitizenCon, czyli wydarzenie poświęcone grze Star Citizen - kosmicznego symulatora, którego akcja została osadzona w XXX wieku.

Na pierwszym materiale widzimy przechadzkę naszego bohatera po statku kosmicznym, który będzie naszym głównym miejscem do zarządzania. Po interakcji z inną postacią, nasz bohater wsiada do statku C8 Pisces i leci nim na planetę Microtech, która pojawi się do dyspozycji graczy w wersji 3.8. Podczas naszej podróży do docelowego miejsca, możemy zauważyć efekty opadów atmosferycznych, których doświadczymy będąc w kokpicie. Gdy dotrzemy już do miasta, widzimy mnóstwo roślinności, którą zajmują się mieszkańcy. 

Drugi materiał przedstawia śnieżycę, która doskwiera miasteczku na planecie Microtech. Warto zaznaczyć, że symulacja pogody jest przeprowadzana bardzo szczegółowo - wszystko zależy od nasilenia wiatru, temperatury czy też wilgotności. W trakcie drugiego materiału, naszemu bohaterowi zlecono wykonanie misji, w którym naszym głównym celem jest odzyskanie danych. Podczas jej wykonywania, jesteśmy zmuszeni zabić strażnika, przez co zostaje podniesiony alarm - nasza postać musi jak najszybciej ulotnić się z terenów wroga. Na trzecim materiale widzimy ucieczkę naszego bohatera oraz walkę powietrzną. 

Wszystkie trzy zapisy rozgrywki wyglądają dosyć nieźle. Widzimy, że Cloud Imperium Games przez te kilka lat pracowało, szkoda tylko, że tworzenie produkcji idzie jak krew z nosa.

Warto zajrzeć na:

Źródło: twinfinite.net

Tagi: Cloud Imperium Games Star Citizen