Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 30.11.2019 17:43
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York
401V

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York. Data premiery polskiej gry przesunięta

Studio odpowiedzialne za Vampire: The Masquerade - Coteries of New York, poinformowało nas za pomocą Twittera o obsuwie premiery gry na platformie PC.

Polskie wampiry zostały opóźnione - pierwotnie, gra miała ukazać się w na początku ostatniego roku kalendarzowego, a dokładniej 4 grudnia, lecz polskie studio Draw Distance poinformował nas o małej obsuwie - Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ukaże się na PC tydzień później niż zakładano, czyli 11 grudnia. Polskie studio chce jeszcze bardziej dopracować swoją grę, Draw Distance nie chce wypuszczać na rynek produkt, z którego sami nie będą zadowoleni.

Podczas przygody, wcielimy się w dopiero co stworzonego wampira, który opuszczony przez swoich rodziców, trafił pod opiekę starszego, bardziej doświadczonego wampira. Produkcja umożliwi nam poznać różne frakcje, a po krótkim czasie, opowiedzieć się za jedną z nich. Przyjdzie nam podejmować bardzo ważne decyzje, od których będzie zależeć bieg historii.

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ukaże się również na konsolach, ale nastąpi to dopiero w pierwszym kwartale następnego roku.

Warto przeczytać:

Źródło: Twitter

Tagi: Draw Distance Vampire: The Masquerade - Coteries of New York