Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.11.2019 15:20
Irlandczyk okiem legend kina
996V

Irlandczyk. Linda, Grabowski i Seweryn rozmawiają o najnowszym filmie Scorsese

Netflix zorganizował świetną reklamę najnowszego filmu "Irlandczyk"! Zaangażowano trzy legendy polskiego kina, które odbyły ciekawą, długą rozmowę o dziele Martina Scorsese.

"Irlandczyk" zadebiutował na Netflixie, w Polsce, zaledwie kilka dni temu. Produkcja jest świetnie oceniana i bardzo ciepło przyjęto fakt, iż dobrze nawiązuje do najlepszych film opowiadających o mafii, które przeżywały złote lata pod koniec ubiegłego wieku. 

W filmie wystąpili aktorzy, którzy dobrze kojarzeni są właśnie z takimi produkcjami. Na ekranie możemy oglądać Roberta De Niro, Ala Pacino oraz Joego Pesci. Fabuła to niezwykle krwawa i intrygująca podróż po XX-wiecznej, powojennej Ameryce, gdzie gangi zaczynały rosnąć w siłę. 

Z racji polskiej premiery platforma usługowa zorganizowała świetną reklamę produkcji. Zaangażowano trzech wybitnych polskich aktorów: Bogusława Lindę, Andrzeja Grabowskiego oraz Andrzeja Seweryna, którzy wspólnie przedyskutowali najnowszy obraz od Martina Scorsese. I choć był to temat przewodni, to nie zabrakło w dyskusji rozmów o filmach ogólnie oraz samych aktorach.

Koniecznie sprawdźcie, albowiem Panowie mieli wiele ciekawego do powiedzenia:

Przeczytaj koniecznie również:

Źródło: YouTube

Tagi: Grabowski Irlandczyk Linda netflix Seweryn