Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2019 18:05
Demons Souls PS4
1070V

Demon's Souls na PS4 już na TGA? Bluepoint Games opublikowało kolejną zagadkę

Twórcy Shadow of the Colossus na PS4 opublikowali kolejną zajawkę. Bluepoint Games wyraźnie bawi się z fanami wyczekującymi nowych produkcji od mistrzów portów i najnowsza zagadka jest rozkładana przez graczy na czynniki pierwsze. Fani mają nadzieję, że nową grę zobaczymy już na The Game Awards.

Bluepoint Games to wciąż niezależne studio, jednak coraz częściej pojawiają się pogłoski, według których deweloperzy w niedalekiej przyszłości zostaną przejęci przez Sony. Twórcy od dawna współpracują z japońską korporacją i oficjalnie pracują już nad pierwszą, dużą produkcją na PS5.

Studio rozwija jednocześnie przynajmniej dwa projekty, a jeden może trafić jeszcze na PS4 – tak mają nadzieję gracze, którzy systematycznie próbują rozgryźć kolejne zagadki rzucone przez deweloperów na Twitter.

Najnowsza wspomina o „klasyku”, „krwi”, pocie”, „łzach” „rozpalaniu płomieni”, „wkrótce uwolnionej bestii” i w sumie całość może faktycznie brzmieć jak kawał dobrej zajawki powracającego Demon's Souls... Choć pewnie możecie to połączyć z innymi tytułami, które od dawna powinny wrócić do życia.

Jedno jest pewne – Bluepoint Games wciąż pracuje nad grą, a kolejna zajawka ma podobno zwiastować prezentację na The Game Awards. Czy tak będzie? Przekonamy się już w połowie grudnia.

Warto także spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Bluepoint Games playstation 4 ps4 PS5 Sony