Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2019 17:08
Rayman Legends
2128V

Rayman Legends za darmo! Jotun czeka na swoją kolejkę

Rayman Legends jest od dzisiaj dostępny za darmo. To jedna z najlepszych platformówek ostatnich lat, którą warto mieć na swojej cyfrowej kupce wstydu. Jest to kolejna produkcja zachęcająca społeczność do Epic Games Store.

Rayman Legends trafił na rynek w 2013 roku na PlayStation 3, Xboksa 360, Nintendo Wii U oraz komputery osobiste, ale po zaledwie kilku miesiącach odbyła się premiera na PlayStation 4 i Xboksa One. Gra została bardzo ciepło przyjęta przez dziennikarzy z całego świata i zgarnęła oceny na poziomie 89-91%. Ubisoft od tego czasu nie zaoferował dużej i nowej gry z serii – jedynie tytuł trafił także na Nintendo Switcha.

Jest to jedna z najlepszych platformówek ostatnich lat, obok której trudno przejść obojętnie, ponieważ deweloperzy zaserwowali bardzo dopracowaną i przyjemną rozgrywkę, która została ubrana w barwne lokacje.

Od dzisiaj Rayman Legends jest dostępny za darmo w Epic Games Store. To jedna z lepszych, darmowych gier rozdawanych przez Epic Games w ostatnich tygodniach, więc na pewno warto ją wrzucić na cyfrową kupkę wstydu.

Rayman Legends pobierz za darmo

Rayman Legends możecie pobierać za darmo do 6 grudnia, a następnie w ofercie Epic Games Store pojawi się Jotun Valhalla Edition. Gra od Thunder Lotus zaprosi Was do pięknego świata przepełnionego mitologią nordycką. Podczas rozgrywki zmierzycie się z zestawem zróżnicowanych bossów.

Jesteście zainteresowani promocjami na Black Friday? Sprawdźcie inne oferty:

Źródło: Epic Games Store

Tagi: Rayman Legends Ubisoft Ubisoft Montpellier