Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2019 21:42
Xbox One S 1TB All Digital Edition
7617V

Xbox One S 1TB All Digital Edition za zaledwie 461 zł! [Promocja zakończona]

Specjalne wydanie Xboksa One S jest dostępne za odrobinę ponad 450 zł. To zdecydowanie jedna z najlepszych ofert, która może zainteresować wielu graczy. Poznajcie szczegóły świetnej promocji przygotowanej z okazji Black Friday.

Xbox One S 1TB All Digital Edition to specjalne wydanie Xboksa One S, które skupia się wyłącznie na cyfrowej dystrybucji. Urządzenie nie posiada fizycznego napędu, więc gracze mogą jedynie kupować gry z cyfrowego sklepu Microsoftu lub korzystać z sieciowych abonamentów.

Sprzęt wylądował w nowej promocji – Xbox One S 1TB All Digital Edition jest dostępny za zaledwie 102,32 euro! Konsola trafi do graczy za zaledwie 461 zł! Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych ofert, która może zainteresować szerokie grono odbiorców. 

Xbox One S 1TB All Digital Edition wydaje się idealnym wyborem dla graczy, którzy chcą przetrwać najbliższy rok przed następną generacją i zamierzają ogrywać gry z katalogu Xbox Game Pass. Już teraz otrzymacie dostęp do ponad 200 świetnych produkcji, a w kolejnych miesiącach Microsoft znacząco rozbuduję tę najlepszą usługę dostępną na aktualnej generacji. Jak wiadomo w XGP trafiają wszystkie gry first-party od korporacji z Redmond, więc w cenie jednego abonamentu zapoznacie się z bardzo dobrym katalogiem tytułów – w kilku słowach o grach pisałem w połowie miesiąca.

[Aktualizacja #1]

  • Mała aktualizacja ceny - pierwszy szczęśliwy klient donosi, że z konta ściągnęło 461 zł.
  • Pan_R mówi jak żyć: Pamiętajcie ze cenę jeszcze można obniżyć bonami doładowującymi które można kupić w żabce. Bony do Amazonia za 30 euro. Dostaje się 10 euro zwrotu.
  • Ludziolak także komentuje: Jako ciekawostkę podpowiem, że z revolutem i żabkową promocją można ściąć cenę do około 400-420 zł;-) jak ktoś jeszcze spali Sea of thieves i Minecrafta po 30 zł, to już w ogóle prawie darmo;-)

[Aktualizacja #2]

  • Wszystko, co dobre, szybko się kończy? Promocja została szybko zakończona.

[Aktualizacja #3]

  • Promocja wróciła!

Jesteście zainteresowani promocjami na Black Friday? Sprawdźcie inne oferty:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/konsola-xbox-one-s-all-digital-za-442-zlote-w-amazonie/

Tagi: black friday promocja xbox one Xbox One S Xbox One S 1TB All Digital Edition