Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2019 22:30
Elden Ring From Software
1530V

Elden Ring wkrótce wyjdzie z cienia. Gra ma zostać zaprezentowana w przyszłym miesiącu

Fani umierania od czerwca czekają na porządny pokaz Elden Ring. Gra stworzona przez From Software oraz George'a R.R. Martina elektryzuje wielu graczy, jednak wciąż nie otrzymaliśmy konkretnej prezentacji. Ta ma nadejść na zbliżającym się The Game Awards.

Elden Ring to aktualnie dość mityczna produkcja, o której dowiedzieliśmy się jeszcze przed targami w Los Angeles, ale to na E3 otrzymaliśmy potwierdzenie ciekawego projektu. Nad grą pracuje From Software, które skorzystało z pomocy George'a R.R. Martina. Pisarz wykreował świat.

Aktualnie jednak nie otrzymaliśmy większych materiałów dotyczących Elden Ring – tytuł ma trafić w pierwszej połowie roku na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste i zapewni nam wymagającą rozgrywkę. Studio ponownie opracowuje RPG-akcji.

Gra nie była prezentowana od E3, jednak wszystko ma zmienić się już wkrótce. Według oficjalnego profilu IGN Middle East, Elden Ring otrzyma prezentacje na The Game Awards 2019 – w zasadzie to idealny moment na pokazanie gry, która podobno ma trafić na rynek w przeciągu następnych miesięcy.

The Game Awards 2019 odbędzie się 13 grudnia – na naszej stronie znajdziecie pełną relację z tego wydarzenia.

Elden Ring TGA 2019

Jesteście zainteresowani Elden Ring? Sprawdźcie kilka wiadomości:

Źródło: https://wccftech.com/elden-ring-shown-next-month/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software