Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.12.2019 11:44
Wiedźmin Netflix
1264V

Grudzień w Netflix to nie tylko Wiedźmin. Reklama serialowych i filmowych nowości

Netflix przygotował na grudzień wyjątkowo mocną ofertę - i nie chodzi w tym miejscu tylko o serial "Wiedźmin".

Oczywiście uwaga większości fanów seriali i filmów zwrócona jest w kierunku adaptacji "Wiedźmina" Andrzeja Sapkowskiego. Warto pamiętać, że w grudniu w ofercie Netflixa pojawi się też znacznie więcej atrakcyjnych produkcji.

Chodzi m.in. o "6 Underground", czyli zupełnie nowy film Michaeal Baya z budżetem aż 150 mln dolarów, o "Historię małżeńską", czyli miłosną produkcję, w której zobaczymy Scarlett Johansson i Adama Drivera, serial "Ty: Sezon 2" i świeże odcinki "Zagubieni w kosmosie: Sezon 2". Jedną z najciekawszych produkcji grudnia wydaje się również "V Wars", czyli produkcja opowiadająca o wampirach, która powstała na bazie komiksu Jonathana Maberry'ego i Alana Robinsona.

W takim tonie utrzymana jest też najnowsza reklama Netflixa. Stacja zamiast skupiać się znów na "Wiedźminie", akcentuje, że ostatni miesiąc 2019 roku przepełniony jest atrakcjami, których nie wolno przegapić. Materiał wideo znajdziecie poniżej.

Przy okazji warto też spojrzeć na naszą rozpiskę netflixowych nowości w grudniu - oczywiście z datami premier. Przypominam, że "Wiedźmin" zadebiutuje w Netflix już 20 grudnia.

Warto sprawdzić:

Tagi: Netflix seriale wiedźmin