Iza Łęcka Iza Łęcka 28.11.2019 08:58
Dragon Age teaser
1168V

Dragon Age 4 może zostać wkrótce zaprezentowane. Mark Darrah opublikował serię wiadomości

Producent wykonawczy Dragon Age serią wiadomości pobudził graczy, by na sam koniec zapowiedzieć pewne ogłoszenie. Fani z nadzieją wyczekują, że w końcu otrzymamy klarowne informacje o nowej grze BioWare.

Mark Darrah to jedna z barwniejszych postaci z BioWare, która od lat jest zaangażowana w rozwój uniwersum Dragon Age. Twórca jeszcze kilka lat temu próbował coś przekazać poprzez serię specjalnych zdjęć, a teraz (gdy nowa produkcja jest oficjalnie zapowiedziana) ponownie rozgrzał fanów publikując w nocy kilka wiadomości.

Seria zajawek została zapoczątkowana wymownym: „Dragon Age”. Później twórca podkreślił, że partner marketingowy jest teraz na niego „bardzo zły”. Następnie przedstawiono dwie tajemnicze grafiki, by twórca mógł stwierdzić wprost, że nie powinien mieć wolnej godziny w środku dnia, bo to „powoduje kłopoty”. Na zakończenie jednak dodał:

„Wszyscy jesteście bardzo zaabsorbowani tymi 2 słowami...
Co będzie jutro w wiadomościach ?!
Co zasugerowałem?
Co obiecałem?
Co JA ZROBIŁEM?!”
Twórca podkreślił, że nie możemy „jutro” oczekiwać czegoś nowego, jednakże wśród graczy rodzi się nadzieja, że nadciąga ważna wiadomość dotycząca Dragon Age 4. Jak wiadomo gra została zapowiedziana w grudniu ubiegłego roku, ale konkretnych informacji wciąż brakuje. Szczegóły mogą nadejść już na początku przyszłego miesiąca – deweloperzy zaprosili nas bowiem na „Dragon 4ge Day!”.

Więcej o BioWare znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: BioWare Dragon Age 4 Electronic Arts