Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.08.2019 15:30
No Man's Sky Beyond na PlayStation 4
1101V

No Man’s Sky Beyond. Fizyczne wydanie na PlayStation 4 już w przyszłym miesiącu

Sean Murray przekazał, że No Man's Sky Beyond otrzyma fizyczne wydanie na PlayStation 4 jeszcze we wrześniu!

Przy premierze No Man's Sky wywoływało całe mnóstwo kontrowersji, albowiem gra nie oferowała tego, co obiecywali twórcy. Ci nie zamierzali się zrazić i po czasie udało im się dopracować ją do zadowalającego poziomu. W połowie miesiąca otrzymaliśmy ogromne rozszerzenie, które jest kolejnym krokiem naprzód dla owego tytułu. 

Premiera dodatku Beyond okazała się wielkim sukcesem dla samego Seana Murraya oraz całego Hello Games. Pokaźna aktualizacja dodała przede wszystkim tryb wieloosobowy oraz wsparcie dla technologii VR. 

Jak poinformował Murray, fizyczna wersja gry z dodatkiem, No Man's Sky Beyond, zadebiutuje na nośnikach fizycznych, na PlayStation 4, już w przyszłym miesiącu. W Stanach Zjednoczonych gra wyląduje w sklepach 10 września, a dzień później także w Europie

Należy przypomnieć, że sam dodatek jest w pełni darmowy i przy chęci pobrania go na dysk, będziemy musieli przeznaczyć na to aż 11 GB. Trzeba oddać ekipie z Hello Games, iż takie działania w dzisiejszych czasach, to coś godnego pochwały. Świetna inicjatywa dla graczy. 

Sprawdź też: 

 

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/no-mans-sky-beyond-physical-release-ps4/

Tagi: Hello Games No Man's Sky

Nie przegap