Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.09.2019 12:44
No Man's Sky. Twórcy zapowiadają poprawę trybu VR
694V

No Man's Sky. Twórcy zapowiadają poprawę trybu VR

Aktualizacja Beyond odmłodziła No Man's Sky. Twórcy zapowiadają kolejne poprawki - tym razem na pierwszy ogień idzie rozgrywka w wirtualnej rzeczywistości.

Jak pamiętamy, ponad 3 lata temu swoją premierę miała gra No Man's Sky. Wywołała ona multum kontrowersji, a gracze robili wszystko żeby tylko odzyskać swoje stracone pieniądze. Twórcy gry nie zrazili się i cały czas próbowali naprawić swoje błędy.

Miesiąc temu swoją premierę miała ogromna aktualizacja o nazwie "Beyond". Wprowadziła ona wszystkie mechaniki, które powinny być już wdrożone w grę podczas premiery. Dodano m.in. obszerne misje wieloosobowe oraz wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości, o którą prosiło się duża ilość posiadaczy owego tytułu. Jak się dowiadujemy, VR znacznie obniża oprawę wizualną do takiego stopnia, że aż tracimy przyjemność z eksploracji kosmosu.

Hello Games opublikowało notkę na Steamie, w którym oznajmili, że w bliskiej przyszłości powinna pojawić się aktualizacja, która wprowadza szereg optymalizacji renderowania, poprawia jakość obrazu oraz usuwa nierówności terenu na PCVR oraz PSVR.

Na razie nie wiadomo kiedy aktualizacja będzie dostępna do pobrania, ale patrząc na motywację zespołu Hello Games - powinna pojawić się jeszcze w tym miesiącu.

Warto przeczytać;

 

Tagi: Hello Games No Man's Sky