Iza Łęcka Iza Łęcka 27.11.2019 11:32
Dreams bohaterowie
444V

Dreams zgromadziło tysiące graczy. Media Molecule potwierdza wynik i rozbudowuje grę

Nadal musimy wyczekiwać na ostateczną datę premiery najnowszej gry Media Molecule, ale Dreams radzi sobie już naprawdę dobrze w programie Wczesnego Dostępu. Edytor marzeń zebrał spore grono graczy, którzy chętnie prezentują swoje prace.

Dreams nadal znajduje się w programie Wczesnego Dostępu, podczas którego twórcy mają czas na przygotowanie nowej zawartości i dopracowanie wszelkich aspektów pozycji, a pierwsi gracze zapoznają się z opracowaną podstawą. Projekt Media Molecule wciąż zbiera pochwały za ogromne możliwości, a deweloperzy nadal zapowiadają, że to początek podróży.

Na ten start Dreams udało się zebrać pokaźną bazę graczy – Abbie Heppe z Media Molecule potwierdziła, że gra posiada około 100 000 użytkowników, którzy chętnie dzielą się informacjami zwrotnymi i pozwalają zespołowi rozwijać tytuł.

Nie mówimy jeszcze o milionach, jednak zgodnie z plotkami, Dreams ma zadebiutować na rynku dopiero na początku 2020 roku, co na pewno stanowiło będzie ważny moment dla tytułu. Edytor należy jednak do dość specyficznego typu  produkcji, po którą nie sięgnie każdy posiadacz PS4.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Dreams:

Źródło: https://gamingbolt.com/dreams-early-access-has-roughly-100000-players-per-media-molecule

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment