Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2019 20:34
stadia
1203V

Google Stadia Pro z nowymi grami w grudniu. Liczba graczy Destiny 2 jest śmiesznie mała

Google musi jak najszybciej nawiązać współpracę z innymi platformami. Na serwerach Destiny 2 znajduje się mniej niż 20 tysięcy graczy, więc zainteresowani mogą mieć spory problem z wypełnianiem niektórych zadań. Firma zamiast tego ujawniła nowe gry w ramach abonamentu Stadia Pro.

Google Stadia Pro to specjalny abonament, dzięki któremu gracze powinni otrzymać dostęp do treści w rozdzielczości 4K HDR przy 60 klatkach na sekundę. Jak wiadomo taka jakość nie jest aktualnie w ogóle dostępna, ale gracze przynajmniej w ramach subskrypcji otrzymują dostęp do gier – w listopadzie było to Destiny 2 oraz Samurai Shodown.

Google Stadia Pro – gry na grudzień

Teraz poznaliśmy kolejne produkcje dostępne w ramach abonamentu Google Stadia Pro. Klienci już 1 grudnia otrzymają dostęp do Farming Simulator 19 i Tomb Raider: Definitive Edition. Jednocześnie Google postanowiło uśmiechnąć się w stronę nowych klientów i przez cały grudzień możecie dołączyć do kolekcji wspomniane Destiny 2 oraz Samurai Shodown.

Stadia Pro działa podobnie jak PlayStation Plus oraz Games with Gold – klienci po wrzuceniu tytułów na swoją listę mogą w nie grać do czasu wygaśnięcia subskrypcji. Dzięki Stadia Pro otrzymacie także dostęp do licznych zniżek.

Należy przy tym na pewno zwrócić uwagę na jeden fakt – użytkownicy Stadia Pro w ramach abonamentu otrzymają już dostęp do 4 z 22 gier na premierę. Firma musi jak najszybciej rozszerzyć zestawienie produkcji.

Google Stadia potrzebuje integracji z innymi platformami

Aktualnie Google Stadia jest oddzieloną platformą, której serwery nie są połączone z PlayStation 4, Xboksem One lub komputerami PC. Jest to duża niedogodność dla graczy i najlepszym przykładem tej sytuacji jest problem z Destiny 2 – wczoraj w grę Bungie grało niespełna 20 tysięcy posiadaczy Stadii:

  • PlayStation 4: 454,000
  • PC: 494,000
  • Xbox: 331,000
  • Stadia: 19,400

Należy zwrócić uwagę, że mówimy tutaj o tytule, który można pobrać za darmo w ramach abonamentu... Tragedia.

Google Stadia Pro grudzień

Więcej o Google Stadia na naszym serwisie:

Źródło: https://community.stadia.com/t5/Stadia-Community-Blog/New-Games-Coming-to-Stadia-Pro-in-December-2019/ba-p/5892

Tagi: google google stadia google stadia pro