Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2019 22:30
Super Metroid Prime
649V

Super Metroid Remake ma znajdować się w produkcji. Nintendo planuje dwie premiery z serii Metroid

Na Metroid Prime 4 musimy zaczekać pewnie kilka lat, ale Nintendo zamierza nas odpowiednio przygotować na to wydarzenie. Według ostatnich plotek – w kolejnych latach na rynku mają zadebiutować aż dwie gry z tej serii.

Nintendo Switch bardzo chętnie przyjmuje kolejne gry z poprzednich konsol Nintendo. Platforma idealnie nadaje się do rozszerzenia potencjalnej liczby odbiorców i zaprezentowania graczom nowych światów.

Korporacja potwierdziła zresetowanie Metroid Prime 4, więc na ten tytuł zaczekamy dobre kilka lat, ale już wkrótce możemy zapoznać się z Super Metroid Remake oraz Metroid Prime Trilogy HD. Informacjami dzieli się LeakyPandy, informator specjalizujący się w temacie Nintendo:

Prace nad Metroid Prime Trilogy HD zostały już podobno dawno zakończone, a teraz Nintendo szuka odpowiedniego terminu na zaoferowanie gry, jednak wcześniej nie słyszeliśmy o Super Metroid Remake. Jeśli produkcja faktycznie powróci, to będzie to świetna szansa dla wielu graczy, którzy będą chcieli lepiej poznać serię Nintendo.

Bardzo możliwe, że na potwierdzenie tych słów zaczekamy do początku 2020 roku. Wtedy to Nintendo powinno zaprosić nas na duży Nintendo Direct, podczas którego poznamy plany korporacji na kolejne miesiące.

Warto także spojrzeć:

Źródło: https://wccftech.com/super-metroid-remake-nintendo-switch/

Tagi: Metroid Prime Metroid Prime 4 Nintendo Nintendo Switch super Metroid Prime