Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2019 17:42
Devil May Cry 3 Switch
475V

Devil May Cry 3 Special Edition trafi na Nintendo Switch. Capcom podał datę premiery

Capcom kilka miesięcy temu zapowiadając Devil May Cry na Nintendo Switcha informował, że nie ma w planach wrzucać na platformę Big N całej trylogii przygód Dantego. Po sześciu miesiącach od tej zapowiedzi poznaliśmy szczegóły Devil May Cry 3 Special Edition na hybrydowy sprzęt Big N.

15 maja 2019 roku Capcom potwierdził plany dotyczące Devil May Cry na Nintendo Switch. Gra została wyciągnięta z Devil May Cry HD Collection, ale Japończycy mówili wprost, że nie mają w planach wydać Devil May Cry 2 i Devil May Cry 3 na konsolę Nintendo.

Po zaledwie sześciu miesiącach otrzymaliśmy zapowiedź Devil May Cry 3 Special Edition. Tytuł będzie dostępny na hybrydowej platformie od 20 lutego 2020 roku i klienci muszą przygotować 19,99 dolarów (około 78 zł). Pewnie bez ulepszeń, nowych funkcji lub wykorzystania opcji konsoli, ale znajdą się chętni na taki kotlet.

Teraz pozostaje czekać na zapowiedź Devil May Cry HD Collection – w maju usłyszymy o kolekcji w pudełku? Jestem wiernym fanem serii, ale wyjątkowo tym razem czekam do końcówki przyszłego roku. Capcom potrafi stworzyć kapitalne gry, ale od czasu do czasu pojawiają się informacje, które niszczą dobry wizerunek studia. Z jednej strony widzimy takie wyciąganie dolarów od sympatyków serii, by później zagrać w Resident Evil 2...

Więcej o marce Devil May Cry przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: Capcom Capcom Production Studio 1 cena data premiery Devil May Cry 3: Dante's Awakening