Iza Łęcka Iza Łęcka 26.11.2019 11:47
Psy 3
2968V

Psy 3 na pierwszym zwiastunie! Najnowszy film Władysława Pasikowskiego

Na początku 2020 roku fani polskiego kina zobaczą „Psy 3. W imię zasad”. Film właśnie otrzymał pierwszy zwiastun, który wprowadza w historię, potwierdzając tym samym powrót wielu znanych aktorów.

W sierpniu 2018 roku potwierdzono prace nad trzecią częścią serii „Psy”. W „Psy 3. W imię zasad” wystąpią między innymi Bogusław Linda, Cezary Pazura, Artur Żmijewski. Jest to kontynuacja filmu „Psy 2. Ostatnia krew”, który ma rozbudować wcześniej zaprezentowane wątki i przedstawić życie bohaterów.

W rozmowie z redakcją RMF FM Cezary Pazura potwierdził, że w filmie nie zabraknie mocnych scen:

„Kręcimy dość mocne sceny i zachowujemy się czasem jak dzieciaki, które po 25 latach znów dorwały się do ulubionej zabawki. Nas to bardzo kręci, na planie pełna ekscytacja. Jest w tym coś magicznego”

Za kamerą i w roli scenarzysty powrócił Władysław Pasikowski, który w latach 1994-1995 otrzymał aż trzy nagrody za „Psy” - były to „Złoty Lew” (Najbardziej kasowa produkcja roku), Valenciennes (reżyseria) i Valenciennes (nagroda główna). Producentami zostali Klaudiusz Frydrych („Jack Strong”) oraz Janusz Dorosiewicz („Psy 2: Ostatnia krew”). Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”), a za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”).

Pasikowski dotychczas nie zdradził wielu szczegółów dotyczących fabuły. Wydarzenia mają ponownie skupić się na dwóch bohaterach (Franz Maurer i Waldemar Morawiec), którzy od ostatniej historii przeszli wiele traumatycznych wydarzeń, a na ekranie mamy być świadkami przemiany obu postaci.

Film trafi do kin 17 stycznia. 

Na naszym serwisie sprawdzicie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film psy 3 psy 3. w imię zasad trailer zwiastun