Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.11.2019 12:50
Borderlands 3 aktualizacja
1187V

Borderlands 3 z nową aktualizacją. Powiększony ekwipunek i wyczekiwany Takedown

Najnowsza aktualizacja do trzeciej, pełnoprawnej części popularnych looter shooterów przynosi całą masę usprawnień i urozmaiceń, które mogą mocno poprawić przyjemność czerpaną z rozgrywki. 

Borderlands 3 zadebiutowało dwa miesiące temu, ale cały czas jest udoskonalane, a twórcy już zapowiedzieli nadejście ciekawych DLC. Cóż, nie jest to bynajmniej zaskoczeniem, albowiem jeszcze przed premierą obiecywano, że gra będzie mocno rozwijana po premierze. 

Gearbox zdaje się to potwierdzać i najlepszym dowodem niech będzie aktualizacja numer 4, która właśnie trafiła do produkcji. Jest ona niezwykle obfita w nowe funkcje, poprawki i inne ważne elementy, spośród których najważniejszy to wprowadzenie zapowiadanego "Takedown at Maliwan Blacksite", otwierającego nowe możliwości endgame'u dla graczy z najwyższymi poziomami. Jego założenia najlepiej streszcza zwiastun poniżej.

Ponadto aktualizacja pozwala na wybranie poziomu trudności "Mayhem 4", który ma być "największym wyzwaniem w całej grze". Łatka rozwija także ekwipunek postaci do 20 miejsc (dawniej 10) oraz specyficzne poprawki dla Moze, Zane oraz FL4K, które miały wprowadzić odpowiedni balans w korzystaniu z nich. 

Są to oczywiście tylko najważniejsze z nowości, które zostały wprowadzone. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda to szczegółowo (włącznie ze wszystkimi małymi poprawkami), to wszystkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie gry

Więcej o tej grze przeczytacie poniżej:

Źródło: https://www.dualshockers.com/borderlands-3-patch-4-notes-update/

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software