Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 23.11.2019 14:29
transport fever 2
431V

Transport Fever 2. Nowy materiał przedstawia zarządzanie tropikalną wyspą

Transport Fever 2 zadebiutuje w przeciągu najbliższych dni. Z tej okazji, twórcy publikują nowy materiał, mający na celu zachęcenie fanów gier strategicznych do kupna gry.

Transport Fever zadebiutuje za lekko ponad dwa tygodnie, czyli 11 grudnia. Korzystając z okazji, twórcy opublikowali nowy, 17 minutowy materiał, przedstawiający podstawowe mechaniki w zarządzaniu naszą tropikalną wyspą. Nudzić się nie będziemy - tego możemy być pewni. Studio Urban Games zaserwuje nam masę możliwości podczas zabawy.

Naszym głównym zadaniem będzie zarządzanie całą infrastrukturę transportową - będziemy musieli dbać o transport lądowy, morski jak i powietrzny. Transport Fever 2 oferuje ponad 200 pojazdów z Europy, Ameryki czy Azji, modelowanych bardzo szczegółowo, które poznamy w trzech historiach fabularnych - kampanie są ustawione w różnych przedziałach czasowych i zlokalizowane na różnych kontynentach, a każda z nich zaoferuje nowe wyzwania i wrażenia. Warto zaznaczyć, że w produkcji pojawią się cutscenki.

Grę można kupić na platformie Steam. Jeśli skusimy się na kupno przed premierą, dostaniemy rabat -10% - dla posiadaczy pierwszej odsłony Transport Fever, druga część można nabyć po upuście -25%. Gra trafi 11 grudnia wyłącznie na platformę PC.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube

Tagi: transport fever 2