Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 23.11.2019 12:58
cod
1450V

Call of Duty: Modern Warfare. Najnowsza aktualizacja dodaje z powrotem tryb realizmu i nowe tryby

Do Call of Duty: Modern Warfare powraca pokochany przez graczy tryb realizmu. Oprócz tego, najnowsza aktualizacja wprowadzi nowe tryby i misje.

Fani Call of Duty: Modern Warfare nie mają prawa narzekać na zbyt powolne aktualizowanie produkcji. Co tydzień, studio Infinity Ward, wypuszcza nowe aktualizacje, dostosowujące grę do potrzeb graczy. Wczoraj, do najnowszej odsłony CoDa, powrócił pokochany przez społeczność tryb realizmu, który jak wskazuje nazwa, jeszcze bardziej pozwalał wczuć się wirtualnym żołnierzom w odgrywaną przez siebie rolę na polu walki.

Od teraz, po uruchomieniu gry, możecie wejść w specjalną listę trybów z realizmem za pomocą głównego menu. Jeśli postanowimy zagrać w trybie realizmu, z naszego ekranu zniknie m.in interfejs, a w tym zdrowie czy minimapka.

Warto zaznaczyć, że do Call of Duty: Modern Warfare zawita tryb o nazwie "Gun", w którym, aby wygrać, musimy użyć wszelkiego rodzaju broni. Wygląda to tak, że zaczynamy grę załóżmy z pistoletem, po zabiciu wroga dostajemy strzelbę, po kolejnym zabiciu dostajemy karabin szturmowy itd. Ostatnią bronią, którą będziesz musiał użyć, jest nóż bojowy - gracz, który dokona zabójstwa owym nożem, zostaje zwycięzcą meczu. Trzeba jednak pamiętać, że każda nasza śmierć oznacza cofnięcie się do poprzedniej broni. Możemy więc spodziewać się wielu "kamperów" na trybie Gun.

Aktualizacja dodaje również dwie obszerne misje w ramach zadań specjalnych. Podczas pierwszej misji, dowództwo wyśle nas do zrujnowanego miasta, w celu zebrania wszelkich wskazówek dotyczących przemytników, którzy uprowadzili ważnego informatora. Drugie zadanie rozegra się w Kamieniołomie, a naszym głównym celem będzie zdetonowanie nadjeżdżającego pociągu.

Warto zajrzeć na:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward