Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2019 22:30
Call of Duty Mobile Zombie art
996V

Call of Duty: Mobile z trybem zombie. Nadciąga duża aktualizacja

Call of Duty: Modern Warfare świętuje sukces za sukcesem, ale Activision nie zapomina o „małym Call of Duty”. Mobilne wydanie gry zostanie jeszcze w tym tygodniu rozbudowane o dużą aktualizację. Gracze otrzymają dostęp do oczekiwanego trybu.

Call of Duty: Mobile cieszy się gigantyczną popularnością na urządzeniach mobilnych, więc nic dziwnego, że Activision promuje i chce rozwijać strzelankę. Tytuł od premiery oferował standardowy PVP oraz rozgrywkę Battle Royale, ale w końcu zainteresowani otrzymają trzeci wariant zabawy.

Twórcy Call of Duty: Mobile właśnie potwierdzili dwa ważne wydarzenia – 22 listopada na serwerach zostanie włączony tryb zombie, a 25 listopada rozpocznie się drugi sezon Battle Passa. Wkrótce otrzymamy szczegółowe informacje oraz prezentację rozgrywki z biegającymi truposzami, ale jak widać – twórcy mają duże plany na rozwój tytułu.

To oczywiście nie koniec nowości i pozostaje tylko czekać na rozpoczęcie większych rozgrywek. Jak wiadomo liga Call of Duty dobrze radzi sobie na konsolach, a możemy podejrzewać, że identycznie sprawa będzie wyglądać w wersji mobilnej.

Więcej o serii Call of Duty przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Call of Duty: Mobile TiMi Studios