Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.11.2019 11:00
Call of Duty: Modern Warfare z trybem battle royale
883V

Call of Duty: Modern Warfare. Przeciek zdradza nowe informacje na temat trybu battle royale

Wiele wskazuje na to, że właśnie otrzymaliśmy nieoficjalny wgląd w mapę, które może pojawić się w trybie battle royale do tegorocznej odsłony Call of Duty. 

Call of Duty: Modern Warfare to niezwykle udany tytuł w zbiorze strzelanin od Activision Blizzard. Gra zadebiutowała zaledwie 3 tygodnie temu, a już wdarła się na szczyty list sprzedaży. Sytuacja nie może zaskakiwać, albowiem marka jest niezwykle potężna, a nowa odsłona- bardzo udana. 

Osoby zajmujące się przekopywaniem baz danych z rzeczonej gry, natrafili na bardzo ciekawe informacje. Rzucają one nieco światła na tryb battle royale, o którego wdrożeniu spekulowało się od dłuższego czasu. Choć Infinity Ward wciąż go nie ogłosiło, to w bazie znajduje się cała masa informacji na jego temat: mapa, nazwy stref, tryby, misje, łupy itd. Bardzo ciekawa jest także wiadomość o 200-osobowym lobby! Liczba robi wrażenie. 

Według wycieku tryb ma oferować mecze prywatne oraz publiczne, które rozgrywane mogą być solo, w duetach, albo w czteroosobowych drużynach. Zawarto też charakterystyczną mechanikę wskrzeszania towarzyszy, co pozwala na ewentualny powrót do gry nawet po śmierci.

Ogromne wrażenie robi sama mapa i jej rozmiar. Choć nie mamy skali, to sam jej obraz pozwala wnioskować, że będzie pokaźna. Jeśli jednak rzeczywiście w planach są pojedynki na 200 uczestników, to teren musi być wyjątkowo duży. 

Oczywiście całość należy brać z przymrużeniem oka, albowiem daleko temu do potwierdzonych informacji. Nawet jeśli są one wyjątkowo wiarygodne i szczegółowe, to wciąż nieoficjalne. Jeśli jednak okaże się to prawdą, chyba wszyscy będziemy zadowoleni. Na ten moment musimy czekać. 

mapa call of duty battle royale

Więcej o tej grze przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/new-call-of-duty-modern-warfare-datamine-reveals-so-much-more-about-that-rumoured-battle-royale-mode/

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward