Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.11.2019 09:45
GRIS na PlayStation 4
572V

GRIS zadebiutuje na PlayStation 4 za kilka dni! Zwiastun zapowiada premierę

Jeszcze w listopadzie, wszyscy posiadacze konsoli PlayStation 4, będą mogli zanurzyć się w niezwykle emocjonującą przygodę wykreowaną przez Nomada Studio. Tytuł wyciśnie z Was wszystkie łzy!

Gdy GRIS debiutowało w grudniu ubiegłego roku, nikt nie mógł spodziewać się tego, jak bardzo rozwinie się projekt i jak mocno trafi do graczy. Niezwykle emocjonująca i jednocześnie piękna wizualnie przygoda napotkała na niezwykle ciepły odbiór. 

Teraz historię będą mogli poznać także posiadacze najnowszej konsoli od Sony. Devolver Digital postanowił wydać produkcję na PlayStation 4, a premiera już 26 listopada! Co więcej, dla wersji Pro, przygotowano jeszcze piękniejszą wersję gry.

Jak przekazał jeden z programistów, Roger Mendoza, artyści i projektanci pracowali nad zasobami produkcji, aby wykorzystać moc PlayStation 4 Pro, która pozwala na rozdzielczość 2x-4x wyższą. Poprawiona zostanie także jakość dźwięku, aby był znacznie czystszy. 

Oprócz tego ma pojawić się jeszcze kilka innych optymalizacji, więc wersja na konsole od Sony wydaje się najlepszą platformą, aby rozpocząć przygodę z GRIS- jeśli się jeszcze tego nie zrobiło. Sprawdźcie, jak projekt prezentuje się na zwiastunie premierowym, który zamieszczono na kanale YouTube PlayStation:

Inne ciekawe treści z naszego portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: Devolver Digital GRIS Nomada Studio