Tytus Stobiński Tytus Stobiński 06.09.2019 12:06
Darksiders: Genesis
944V

Darksiders: Genesis na nowym zwiastunie i screenach. Wojna pokazuje pazur i zapowiada wrogom sieczkę

Darksiders to szanowana seria gier, która choć nie zdołała wybić się na zasłużony poziom popularności, to wciąż trafiła do milionów graczy na całym świecie.

Po zdecydowanie różniącej się od poprzedniczek, aczkolwiek wciąż trzymającej wysoki poziom Darksiders III, przyszedł czas na bardziej klasyczne wydanie serii, która swój żywot rozpoczęła blisko 9 lat temu. Nowa odsłona jest w zasadzie spin - offem nosić będzie nazwę Darksiders Genesis i podobnie jak pierwsza część pozwoli nam wcielić się w Wojnę (choć nie tylko), jednego z jeźdźców apokolipsy.

Jatka, jaką sieje na trailerze Wojna jest konkretna, a z ekranu wylewa się klimat pierwszych odsłon. Prócz tego, do sieci trafiły nowe screeny z nadchodzącej gry, prezentujące nam utrzymane w baśniowej, pastelowej oprawie lokacje. Zrzuty ekranu znajdziecie oczywiście w naszej galerii.

Nie znamy konkretnej daty premiery Darksiders: Genesis, ale wiemy, że tytuł ukaże się na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch i za pośrednictwem Google Stadia.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

 

 

Tagi: Airship Syndicate Darksiders: Genesis THQ Nordic