Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2019 21:33
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
1687V

Szybcy i wściekli 9 mogą zostać połączeni z Hobbs and Shaw 2. Filmy łączą świat

„Szybcy i wściekli 9” trafią do kin w maju przyszłego roku i produkcja może zawierać wskazówki dotyczące kolejnej części Hobbs and Shaw 2. Oba filmy łączy jeden świat i wkrótce możemy mówić o „Fast & Furious Cinematic Universe”.

Prace nad „Szybcy i wściekli 9” zostały zakończone i w niedalekiej przyszłości rozpocznie się kampania marketingowa mająca na celu zachęcić widzów do zapoznania się z kolejnym filmem przepełnionym szybkimi samochodami. Możemy mieć jednocześnie pewność, że to nie koniec atrakcji.

Hiram Garcia – producent „Hobbs and Shaw” – nie ukrywa, że Universal Picture jest „niezwykle zadowolony” z osiągnięcia przez produkcje 758 mln dolarów i już trwają rozmowy nad przygotowaniem potencjalnej kontynuacji. Podczas dyskusji z dziennikarzem ComicBook.com Garcia zasugerował, że w przyszłości możemy liczyć na połączenie dwóch produkcji: „Szybkich i wściekłych” z „Hobbs and Shaw”.

Aktualnie zespół odpowiedzialny za spin-off stara się wszystko ułożyć, jednak producent podkreślił, że projekty „dzielą się uniwersum”, więc mamy oczekiwać ciekawego rozwinięcia obu serii.

Jest to bez wątpienia interesująca wizja, która potwierdza, że świetne wyniki „Szybkich i wściekłych” mogą zapoczątkować coś więcej niż tylko spin-off. W przyszłości twórcy mogą nas systematycznie zapraszać na zróżnicowane historie.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: https://comicbook.com/movies/2019/11/22/venom-spider-man-producer-teases-big-plans/

Tagi: hobbs and shaw Szybcy i wściekli Szybcy i wściekli 9 Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw