Iza Łęcka Iza Łęcka 22.11.2019 10:37
Gra o Tron Hivju
1568V

Gra o tron posiada alternatywne zakończenie. HBO pewnie go nie pokaże

Zakończenie „Gry o tron” zebrało wiele negatywnych opinii. Fani stworzyli petycję o przygotowanie sezonu na nowo, Martin odciął się od wydarzeń, a okazuje się, że wszystko mogło skończyć się inaczej. HBO przygotowało alternatywne zakończenie.

Dyskusje o zakończeniu „Gry o tron” wciąż trwają. Fani nie mogą się pogodzić z jakością ostatniego sezonu ich ulubionej historii. Finałowy odcinek – podobnie jak reszta epizodów – zebrał mieszane opinie i podburzył całe grono sympatyków, choć okazuje się, że wszystko mogło skończyć się inaczej.

O całej sytuacji opowiedział Kristofer Hivju, który w serialu wciela się w Tormunda Giantsbane'a - aktor stwierdził, że historia posiada alternatywne zakończenie. Podczas rozmowy z dziennikarzem Metro wspomniano, że scenę nakręcono „głównie dla zabawy”. Hivju następnie zorientował się, że nigdy nie powinien mówić o nadprogramowej pracy HBO.

Gdy redaktor próbował uzyskać nieco więcej informacji, wypytując aktora i doszukując się dodatkowych doniesień dotyczących obsady nowego zakończenia, aktor nadmienił tylko: „Nie powiem, ale to była frajda”. Niestety, HBO prawdopodobnie nigdy nie skorzysta z dodatkowych materiałów i nie zaprezentuje nowego zakończenia, gdyż wcześniej zostało wyraźnie zaznaczone, że nie ma szans na jakiekolwiek zmiany w głównej historii.

Fani jednak dostrzegli szansę i chcą naciskać na HBO, by bonusowe sceny jednak ujrzały światło dzienne, co może przyczynić się do lepszego odbioru całego sezonu i satysfakcjonująco zakończy całą „Grę o tron”.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: https://www.gamesradar.com/game-of-thrones-has-an-alternate-ending-according-to-tormund-giantsbane

Tagi: Gra o Tron gra o tron 8 HBO zakończenie