Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2019 17:53
FIFA 20 Copa Libertadores
1759V

FIFA 20 otrzyma nowy tryb. Zwiastun zapowiada darmową aktualizację Copa Libertadores

FIFA 20 otrzyma wkrótce dużą aktualizację. EA Sports zadbało o nową licencję i gracze otrzymają dostęp do Copa Libertadores. Twórcy właśnie zapowiedzieli rozszerzenie, które zostanie opublikowane w przyszłym roku.

EA Sports powinno już koncentrować się na piłce dla nowej generacji, ale najwidoczniej deweloperzy znaleźli jeszcze czas na rozbudowanie FIFA 20. Studio właśnie zapowiedziało dołączenie do gry Copa Libertadores – międzynarodowych rozgrywek klubowych, w których biorą udział najlepsze zespoły z Ameryki Południowej oraz Meksyku.

Gracze mogą liczyć na nową zawartość do FIFA Ultimate Team, kariery, standardowych spotkań (Kick-Off) oraz zupełnie nowego trybu, w którym weźmiemy udział w Copa Libertadores. Możemy liczyć, że firma zadbała o pełną licencję, więc w tytule powinny także pojawić się nowe drużyny.

Premiera zawartości odbędzie się 20 marca, ale warto zwrócić uwagę, że Copa Libertadores będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Rozszerzenie nie trafi na Nintendo Switcha.

Prezentację Copa Libertadores w FIFA 20 zobaczycie na właśnie opublikowanym zwiastunie.

Więcej o serii FIFA przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20