Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2019 19:10
Google Stadia premierowy zwiastun
3217V

Google Stadia na premierowym zwiastunie: „zapomnij o konsolach”. Gracze wyśmiewają obiecane 4K/60fps

Google Stadia za pomocą premierowego zwiastuna bezpośrednio atakuje rozgrywkę na konsolach i zapowiada zabawę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę... Jednak aktualnie tylko opublikowany materiał działa w tej jakości.

Od dzisiaj Google Stadia jest dostępna w wybranych krajach, ale gracze nie mogą liczyć na wielki zestaw gier oraz na niemal wszystkie obiecane przed premierą funkcję. Pierwsze recenzje platformy są jednoznaczne – Google wrzuciło na rynek wydmuszkę, która ma szereg problemów.

Google jednak nie zwraca uwagi na opinie dziennikarzy z całego świata. Firma opublikowała premierowy zwiastun, który atakuje konsole i wychwala rozgrywkę w chmurze. Na materiale widnieje wymowne „4K 60 FPS”, ale aktualnie żaden z zaprezentowanych tytułów nie oferuje takiej jakości.

W przyszłości Google Stadia może zapewnić świetne wrażenia, ale w dniu premiery trudno tutaj mówić o wyjątkowej jakości i wcześniej zapowiadanych, w zasadzie obiecanych funkcjach. Większość opcji zostanie udostępniona graczom dopiero w przyszłym roku... Choć mam wrażenie, że okiełznanie lagów będzie ważniejsze, bo aktualnie wiele tytułów jest wprost niegrywalna.

Więcej na ten temat przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: google google stadia trailer zwiastun