Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2019 14:31
dom z papieru Neymar
2769V

Dom z papieru 3 z Neymarem. Zobaczcie sceny z piłkarzem PSG

W najnowszym sezonie „Domu z papieru” pojawił się gwiazdor reprezentacji Brazylii. Neymar został zaproszony do współpracy z twórcami „La casa de papel”.

„Dom z papieru 3” trafił na Netflix kilka tygodni temu. Produkcja ponownie zbiera mieszane opinie, ale możemy mieć pewność, że twórcy pracują już nad czwartym sezonem. Historia zostanie opublikowana podobno w przyszłym roku i będzie to wielkie zakończenie całego serialu.

Spora ciekawostka trafiła właśnie do Sieci – w „Dom z papieru 3” wystąpił Neymar, jednak w ostateczności twórcy postanowili usunąć scenę z piłkarzem. Jak wiadomo Brazylijczyk ma spore problemy z powodu oskarżeń o gwałt, więc najwidoczniej Netflix nie zdecydował się na wykorzystanie scen, które możecie zobaczyć poniżej.

Neymar wystąpił jako mnich Joao, który pojawił się dokładnie w dwóch scenach – w szóstym i ósmym odcinku. Nie była to wielka rola, ale na pewno w sprzyjających warunkach (gdyby Neymar nie miał problemów) Netflix wykorzystałby okazję i zajął się odpowiednią reklamą serialu za pomocą gwiazdy Paris Saint-Germain.

Aktualizacja #1

Według niektórych informacji, Netflix po oddaleniu oskarżeń, zdecydował się dodać sceny i teraz można zobaczyć piłkarza w serialu.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://www.mediotiempo.com/otros-mundos/netflix-neymar-ficha-por-la-casa-de-papel

Tagi: dom z papieru dom z papieru 3 neymar serial