Iza Łęcka Iza Łęcka 19.11.2019 12:06
Odludzie Niedźwiedz z gry
1125V

Odludzie to polski survival rozgrywany w Bieszczadach. Zobaczcie zwiastun

Walka o przetrwanie w Bieszczadach zostanie zaprezentowana w grze Odludzie. Tytuł polskiego VeCube Studio zapewni graczom wiele ekscytujących momentów, podczas których będziemy między innymi uciekać przed niedźwiedziem.

VeCube Studio zaprezentowało pierwszy zwiastun Odludzia. To gra FPP skupiona na survivalu, której akcja rozgrywa się w samym sercu podkarpackich Bieszczad. Główny bohater będzie zmuszony do odnalezienia cywilizacji i doszukania się odpowiedzi „dlaczego tak naprawdę znalazł się takim położeniu”.

Twórcy skupiają się wyłącznie na kampanii dla pojedynczego gracza, która zapewni około 15-20 godzin zabawy. Główny wątek fabularny posiada dwa możliwe zakończenia, a w trakcie rozgrywki będziemy mogli przemierzyć aż 17 różnych rodzajów terenu. W Odludziu nie zabraknie tworzenia konstrukcji oraz przedmiotów. Podczas zdobywania Bieszczad na naszej drodze stanie wiele gatunków zwierząt oraz napotkamy na szeroki zestaw roślin. Studio zadba również o efekty pogodowe wpływające na świat i kondycję bohatera.

VeCube Studio szykuje „najbardziej realistyczną grę survival w historii”, ale na premierę przyjdzie zaczekać do przyszłego roku. Odludzie trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste w trzecim kwartale 2020 roku.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o grach z gatunku survival:

Źródło: http://pixelpost.pl/a-gdyby-tak-zgubic-sie-w-bieszczadach-w-przyszlym-roku-zagramy-w-odludzie/

Tagi: odludzie Survival VeCube Studio zapowiedź