Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2019 19:40
Need for Speed Heat
1338V

Need for Speed Heat z rekordowym zainteresowaniem. To świetna wiadomość dla serii NFS

Need for Speed Heat zostało bardzo dobrze przyjęte przez graczy. Tytuł zanotował rekordowe zainteresowanie w pierwszym tygodniu od premiery, a możemy przypuszczać, że będzie jeszcze lepiej. To bardzo dobra wiadomość dla fanów serii.

Need for Speed Heat zebrało oceny na poziomie 72% i choć Ghost Games mogło liczyć na kilka procent więcej, to najwidoczniej taki rezultat wystarczył fanom. Twórcy potwierdzili na Twitterze rekordowe zainteresowanie – w pierwszym tygodniu od premiery najnowszy NFS przyciągnął więcej graczy od innych produkcji z uniwersum podczas całej generacji:

Możemy przypuszczać, że jest to bardzo znaczące dla samego wydawcy, który pomimo różnych wyników wciąż inwestuje w markę Need for Speed. W Sieci nie brakowało opinii, według których Heat musi osiągnąć dobry rezultat, by Ghost Games mogło rozwijać IP.

Twórcy najwidoczniej nie mogą narzekać i mogą myśleć o przyszłości. Seria Need for Speed może powrócić w blasku już na next-geny, ponieważ dodatkowa moc platform powinna zostać odpowiednio wykorzystana przez deweloperów.

A Wy gracie w Need for Speed Heat? Zachęcam do zapoznania się naszą z recenzją.

Więcej o nowym Need for Speedzie znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed Heat