Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2019 17:17
The Expanse 4 ekipa
740V

The Expanse 4 na zwiastunie. Amazon zapowiada kosmiczną przygodę

Już w grudniu widzowie zobaczą czwarty sezon „The Expanse”. Jedno z najlepszych widowisk science-fiction ostatnich lat powraca i najnowszy materiał powinien trafić w gust oddanych fanów serii. Serial powróci już w grudniu.

Losy „The Expanse” są dość zawiłe. W kwietniu 2014 SyFy zamówiło pierwszy sezon, a jeszcze przed emisją potwierdzono przygotowanie kontynuacji. Obie historie trafiły na Netflix, a w 2017 roku zapowiedziano stworzenie trzeciego sezonu. SyFy w kolejnym komunikacie potwierdziło zakończenie produkcji serialu, Netflix nie zdecydował się kontynuować prac, więc Amazon przejął produkcję.

„The Expanse 4” zadebiutuje na Amazonie już 13 grudnia i platforma obiecuje najmocniejszą historię z wieloma wyjątkowymi widokami. Firma zainwestowała w projekt duży budżet, by mieć pewność, że serial zaprezentuje podobną lub nawet lepszą jakość względem trzech poprzednich historii.

Amazon mówi wprost o „nowym rozdziale w serii”, która ma być w kolejnych latach kontynuowana. Już 27 lipca zapowiedziano piąty sezon, ale aktualnie nie otrzymaliśmy większych szczegółów dotyczących premiery.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: amazon serial The Expanse The Expanse 4 zwiastun