Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.06.2010 00:40
GoldenEye wraca!
510V

GoldenEye wraca!

Nie wierzę! Naprawdę nie wierzę! Ale wygląda na to, że to nie żart. E3 przynosi świetną informację dla starszych stażem graczy: będzie nowy GoldenEye!xxxxx


GoldenEye z N64 nie muszę nikomu przypominać - to była, w swoim czasie, jedna z najlepszych strzelanin FPP - w dodatku łączącą ogrom frajdy płynącej z trybu split screen do 4 graczy. Na jednym telewizorze. Wyobraźcie sobie, że GoldenEye wraca, znowu na konsolę Nintendo. Ekskluzywnie dla Wii.

GoldenEye na Wii będzie oczywiście wyposażony wtryb split-screen na jednym telewizorze. Dodatkowo będziemy mogli również prowdzić potyczki online. Główne tryby zabawy to klasyczny paintball, "melee only" oraz You Onlu Live Twice (mamy tylko dwa życia w jednym spotkaniu). W Bonda wciela się Daniel Craig.

W dzisiejszych czasach nowy GoldenEye ma znacznie większą konkurencję, niż wtedy. Czy gra podoła dzisiejszemu, trudnemu rynkowi? Trudno powiedzieć. Mogą być z tym problemy.

UPDATE - jeszcze przed chwilą działał trailer, który "wyciekł" przed rozpoczęciem E3. Niestety nie spodobało się to Activision, które usunęło wszystkie linki do tego materiału. Poczekajmy zatem jeszcze troszkę z materiałem filmowym, który powinien być ujawniony w najbliższych dniach.
 

Tagi: