Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 17.11.2019 11:43
shenmue 3
347V

Shenmue 3. Koch Media nie obawia się premiery gry w listopadzie

Dystrybutor Shenmue 3, uważa, że gra pojawi się w odpowiednim terminie.

Shenmue III zadebiutuje już za dwa dni. Pozostało niespełna 40 godzin do odblokowania gry na platformach PC oraz PS4. Jeśli jednak materiały promocyjne produkcje Was nie przekonały, na recenzje poczekacie jeszcze 4 dni - YS Net postanowił znieść embargo dwa dni po premierze swojej gry.

Dyrektor generalny firmy Koch Media, Klemens Kundratitz, oznajmił, że nie jest zaniepokojony premierą Shenmue 3 w listopadzie - według niego, okres przedświąteczny nie jest oblegany przez duże premiery (chyba zapomniał o najnowszej odsłonie Need for Speed oraz Star Warsach). Według niego, YS Net miało dużo czasu, aby dopracować grę do granic możliwości, bo jak pamiętamy, premiera została przeniesiona z sierpnia na listopad.

Przesunęliśmy datę premiery z końca sierpnia na listopad, aby dać mu [Yu Suzukiemu] więcej czasu na dopracowanie gry, aby od samego początku było to wysokiej jakości doświadczenie. Z punktu widzenia czasu nie jestem zbytnio zaniepokojony premierą, ponieważ ten rok jest świetnym rokiem dla dużych wydań. Z pewnością nie jest to zły czas na uruchomienie gry takiej jak Shenmue w listopadzie. Damy z siebie wszystko.

Tak jak wspominałem powyżej, pierwsze recenzje pojawią się na portalach dopiero 21 listopada i to właśnie wtedy dowiemy się, czy YS Net dobrze wykorzystało dodatkowy czas.

Warto zajrzeć na:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net