Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 17.11.2019 11:14
dying light 2
1098V

Dying Light 2 może zostać lekko opóźnione

Serwis GameIndustry.biz przeprowadził wywiad z firmą Koch Media, która uważa, że Dying Light 2 pojawi się dopiero w lato 2020 roku. Dane jednak szybko zmieniono.

Po bardzo dobrych ocenach i wysokiej sprzedaży Dying Light, rodzime studio, zabrało się za tworzenie drugiej części szalonych przygód w świecie zombie. Podczas wydarzenia EGX 2019, przeprowadzono wywiad z Tymonem Smektałą, osobą odpowiedzialną za Dying Light 2, który uznał, że gra jest na bardzo dobrej drodze aby pojawić się na rynku wiosną 2020 roku. Jak się jednak dowiadujemy, data premiery może ulec lekkiej zmianie.

Serwis GameIndustry.biz przeprowadził wywiad z dystrybutorem Dying Light 2, firmą Koch Media. Według informacji podanych na stronie, najnowsza gra od Techlandu miałaby pojawić się dopiero w czerwcu następnego roku. Co ciekawe, portal szybko zaktualizował swój wywiad, usuwając tym samym potencjalną nową datę premiery produkcji. Serwis stwierdził, że gra ma jednak pojawić się na wiosnę.

Przesunięcie premiery nie byłoby głupim pomysłem ze strony Techlandu - jak już wiemy, wiosna 2020 jest zarezerwowana dla takich hitów jak Cyberpunk 2077 czy The Last of Us 2 - dużo osób mogłoby ominąć Dying Light 2 ze względu na brak czasu, co przełożyłoby się na niską sprzedaż. 

Wolelibyście pograć w Dying Light 2 we wiosnę czy bardziej przekonuje Was nowa, nieoficjalna data?

Warto zajrzeć na:

Źródło: PushSquare

Tagi: Dying Light 2 Techland