Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.11.2019 13:30
Robert Downey Jr ponownie jako Tony Stark
964V

What If...? Od Disneya. Robert Downey Jr. powróci jako Tony Stark?

Jak przekazał Jeff Goldblum, w nadchodzącej animacji od Disneya będziemy mogli spotkać Tony'ego Starka, który przemówi głosem Roberta Downey'a Jr.

"What If...?" to niezwykle ciekawy projekt animacji, który tworzy Disney. Ma być animowaną antologią, na którą złoży się mnóstwo alternatywny historii znanych z kartek Marvela, a ogromną jej zaletą będzie fakt, iż głosu bohaterom w kreskówce użyczą aktorzy z filmowego uniwersum. 

Bardzo ciekawą informacją podzielił się jeden z aktorów głosowej nadchodzącej produkcji, Jeff Goldblum. Aktor, który przemówi jako Grandmaster, podczas występu w programie "Plays With Puppies" zdradził, iż w serialu usłyszymy jeden bardzo znany głos

Byłem w studio Disneya i nagrałem ścieżkę dla Grandmastera, do serialu What If...?, który pojawi się na Disney Plus. Odcinek, w którym wystąpię, zawiera także sekwencje z Iron Manem, więc Robert Downey także użyczy swojego głosu. Podobnie z Taiką Waititim, który już to zrobił.

Choć wcześniej potwierdzono informacje odnośnie do angażu wielu aktorów znanych z filmów (m.in. Chrisa Hemswortha, Marka Ruffalo i Toma Hiddlestone'a), to dołączenie do obsady Downey'a Jr. jest zaskoczeniem. Sam aktor niejednokrotnie wspominał o tym, iż chciałby się nieco odciąć od całego Marvel Cinematic Universe

Interesujesz się Marvelem? Przeczytaj też:

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BkgP54FuvIM

Tagi: Disney Robert Downey Jr. Tony Stark What If...?