Ori and the Will of the Wisps olśniewa na E3. Zwiastun i data premiery

Gry
2053V
Ori and the Will of the Wisps olśniewa na E3. Zwiastun i data premiery
Wojciech Gruszczyk | 09.06.2019, 22:10

Moon Studios nie mogło zabraknąć na konferencji Microsoftu. Twórcy właśnie zaprezentowali nowy gameplay z Ori and the Will of the Wisps, które ponownie oczarowuje.

Pokaz Ori and the Will of the Wisps był pewniakiem, ponieważ już wcześniej deweloperzy potwierdzili chęć wrzucenia gry w 2019 roku. W tej sytuacji mogliśmy mieć pewność, że tytuł zostanie zaprezentowany na wydarzeniu giganta z Redmond.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Ori and the Will of the Wisps zapewni emocjonującą opowieść, która zostanie rozbudowana przez odświeżony system walki oraz personalizację. Podczas poznawania historii zostaniemy pochłonięci przez ogromny świat, który ma zapewnić wiele ciekawych i angażujących łamigłówek. W najnowszej przygodzie poznamy „prawdziwe przeznaczenie Oriego”.

W Ori and the Will of the Wisps otrzymamy dostęp do dynamicznego systemu walki – autorzy dopracowali ten element, by pojedynki były ciekawsze, a sama rozgrywka bardziej zachęcała do brania udziału w bitwach. W trakcie walk skorzystamy z między innymi nowych broni duchowych, czarów oraz dopieszczonych zdolności.

Ori and the Will of the Wisps zapewni rozgrywkę w rozdzielczości 4K Ultra HD z wykorzystaniem HDR-u. Gra będzie ulepszona dla Xboksa One X, autorzy wykorzystają opcję Xbox Play Anywhere, a jednocześnie przyjemność w dniu premiery trafi do Xbox Game Pass.

Niestety, Ori and the Will of the Wisps zadebiutuje dopiero 11 lutego 2020 roku.

Źródło: własne

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper