Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2019 19:44
Company of Heroes 2 bohater art
706V

Company of Heroes 2 za darmo. Twórcy zapraszają na wielką rozgrywkę

SEGA i Relic Entertainment zapraszają wszystkich graczy na wielką wojnę. Zainteresowani mogą przez najbliższe dwa dni zgarnąć Company of Heroes 2 za darmo. Jeśli wrzucicie produkcję na swoje cyfrowe kupki wstydu, to zatrzymacie grę na zawsze.

SEGA i Relic Entertainment ponownie zapraszają do zabawy z Company of Heroes 2, ale tym razem promocja pozwoli graczom zgarnąć produkcję na zawsze... Lub przynajmniej do momentu działania serwerów Steam. To właśnie na platformie Valve możemy skorzystać z promocji, która będzie aktywna do 17 listopada, godziny 19:00.

W standardowym momencie CoH2 jest wyceniony na 71,99 zł. Twórcy przecenili także dwa dodatki – The British Forces (-75%, 11,74 zł) oraz Ardennes Assault (-75%, 17,99 zł).

Company of Heroes 2 trafiło na rynek w 2013 roku i zgarnęło oceny na poziomie 80%. Produkcja oferuje kampanię na 15 godzin, ale Relic Entertainment stworzyło także rozbudowany tryb sieciowy, który nadal cieszy się dużą popularnością. Właśnie w dniach 16-17 listopada będą odbywać się Mistrzostwa Świata, na które deweloperzy zapraszają wszystkich widzów – wydarzenie będziecie mogli śledzić na Twitchu.

Jest to bez wątpienia świetna oferta, ponieważ Company of Heroes 2 zostało od premiery znacząco rozbudowane – twórcy wykorzystali informacje zwrotne od społeczności, by zadbać o projekt, który wciąż ma wielu fanów.

Warto także sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Company of Heroes 2 Feral Interactive (Linux/Mac OS X) Relic Entertainment SEGA (Windows)